Prometheus пропонує зареєструватись на 6 нових курсів від викладачів провідних українських вишів
22 грудня відкрито реєстрацію на шість нових безкоштовних масових онлайн-курсів проекту «Prometheus» від провідних українських викладачів.
Усі охочі зможуть познайомитися з бізнес-аналітикою, вивчити як ефективно боротися зі стресом, отримати навички з побудови особистої репутації та іміджу організації, навчитися такій потужній методології менеджменту як «Теорія обмежень», дізнатися про прості методи захисту своїх споживчих прав, а також зрозуміти як захистити себе від повсякденних кіберзагроз. Вперше український масовий онлайн-курс прочитає викладач престижного західного університету – професор Університету Торонто Олександр Романко, повідомляється у блозі проекту.
Новими курсами проекту стали «Комунікаційні інструменти для побудови репутації» викладачки Києво-Могилянської академії Анастасії Нуржинської (Троцької), «Психологія стресу та способи боротьби з ним» викладачки Київського університету імені Бориса Грінченка Наталії Стефаненко, «Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом» викладачки Києво-Могилянської бізнес-школи Юлії Плієвої, «Основи інформаційної безпеки» викладача КПІ та технічного директора Zillya! Антивірус Олега Сича, «Захист прав споживачів: теорія та практика» засновниці юридичної компанії Spector Ольги Спектор і «Вступ до бізнес-аналітики» викладача Університету Торонто Олександра Романко. Успішне завершення курсів дасть змогу отримати електронний сертифікат, який підтверджуватиме здобуті знання.
Громадський неприбутковий проект «Prometheus» надає вільний і абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку чи статків. За перші два місяці з моменту відкриття проекту на ньому зареєструвалося більше 30 тисяч користувачів.
Кожен курс проекту «Prometheus» складається з відеолекцій провідних викладачів найкращих українських ВНЗ, інтерактивних завдань, що дозволяють закріпити отримані знання, а також форуму, на якому студенти можуть ставити запитання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер та наявність доступу до мережі Інтернет.